[rank_math_breadcrumb]
Wszystkie Wszystkie

Frontend Angular Developer (Regular)

Dołącz do zespołu Giraffe Studio!  Tworzymy kompleksowe rozwiązania mobilne i webowe (Android/ iOS / Flutter / Angular / NodeJS / JavaScript).
Stając się częścią naszego zespołu, masz realny wpływ na projekty. Programowanie to nie tylko nasza praca, ale także pasja, dbamy o fajną atmosferę i #teamspirit. Lubimy wyzwania, jesteśmy gotowi na kreowanie nieprzeciętnych rozwiązań, tworzymy produkty dla klientów reprezentujących różne branże. Pracujemy w oparciu o metodyki zwinne Scrum/Agile. No i jak przystało na żyrafy – mierzymy wysoko!
PS: Nie zapomnij o klauzuli RODO pozwalającej na rozpatrzenie Twojej kandydatury.

W codziennej pracy wykorzystujemy:

  • Asana
  • Jira
  • Trello
  • Bitrise
  • Firebase
  • GitLab
  • Tmetric
  • RocketChat

Obowiązki:

  • tworzenie aplikacji webowych z użyciem Angulara w oparciu o wymagania projektu
  • współtworzenie i rozwój architektury aplikacji oraz jej założeń technicznych
  • uczestniczenie w code review
  • praca w zespole - współdziałanie z project managerem, developerami, testerami i grafikami
  • prezentowanie tworzonych rozwiązań przed klientem (w języku polskim/angielskim)

Wymagania (must have):

  • min. 2-letnie doświadczenie komercyjne w roli Frontend Developera
  • dobra znajomość Angular
  • znajomość JavaScript / TypeScript / RxJs / HTML / CSS / RWD
  • doświadczenie z GIT
  • znajomość dobrych praktyk clean code
  • doświadczenie w programowaniu zwinnym (Scrum/Agile)
  • umiejętność pracy w zespole
  • pasja do programowania, chęć doskonalenia, zapał do działania
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Wymagania (nice to have):

  • znajomość Node.js
  • znajomość AWS
  • doświadczenie w pracy z React Native

Co oferujemy:

  • ciekawe i wymagające projekty, na który masz realny wpływ
  • praca w ambitnym i doświadczonym zespole
  • najnowsze standardy wykorzystywanych narzędzi
  • budżet szkoleniowy
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (1-2 dni w tygodniu)
  • płatny urlop
  • prywatna opieka zdrowotna
  • karta Multisport
12000-18000 PLN NETTO
  • Rodzaj umowy
    B2B
  • Czas pracy
    4/4
  • Lokalizacja
    Kraków

    Dobrze, a więc
    zróbmy to!

    Wycena
zróbmy to!